Browse as:

Szkolenia u klienta

Kiedy niemal 100 lat temu w drogę wyruszyły mobilne salony ekspozycyjne marki Rawlplug, świat oszalał, mając możliwość doświadczania rewolucji w ówczesnym marketingu i podejściu do sprzedaży bezpośredniej. Samochody, które podróżowały po wszystkich kontynentach, od Szwecji, po Australię, okazywały się hitem na każdym rynku.

ZAMÓW
Czego doświadczysz dzięki RawlTruck?

Dziedzictwo

Wszystko zaczęło się ponad 100 lat temu. W przeszłość można się przenieść w strefie historycznej RawlTruck, gdzie przeglądając i czytając Rawlplug Anniversary Book marka zabiera nas do najbardziej fascynujących i wzbudzających podziw momentów swojej historii.

Produkty

Rawlplug przygotował dla swoich klientów prezentację oferty produktowej w wygodnej i nowoczesnej formie. Ekrany dotykowe zamontowane w blacie ekspozycji pozwalają na szybki przegląd interesujących nas kategorii produktowych oraz dostęp do kompleksowych informacji o ich parametrach technicznych.

Usługi

Rawlplug obsługuje ponad 1500 zapytań technicznych rocznie, rejestruje kilkaset nowych użytkowników swoich aplikacji i realizuje setki testów wytrzymałościowych w miejscach inwestycji. W RawlTrucku zobaczysz prezentujemy pełne spektrum możliwości w tym zakresie.

Szkolenia teoretyczne

Spotkania w RawlTruck to doskonała okazja, aby wziąć udział w jednym ze szkoleń teoretycznych prowadzonych przez naszych ekspertów. W strefie treningowej można zapoznać się z zaletami i działaniem platformy e-learningowej, gdzie dostępne są szkolenia o różnym poziomie specjalizacji, a także zapisać się na warsztat tradycyjny.

Testy praktyczne

W strefie testów praktycznych RawlTruck można przekonać się samodzielnie, że marka dostarcza najnowocześniejszych rozwiązań, jakim można zaufać.

Strefa ekspozycji POS

Jedną z najbardziej spektakularnych usług Rawlplug jest system skutecznej ekspozycji produktów w miejscu sprzedaży POS.

Strefa biznesowa

W RawlTruck na klientów czekają wyjątkowe prezentacje produktów i nowoczesne aplikacje, niesamowite historie i niepowtarzalne doświadczenia. Nasi eksperci są zawsze blisko. Spotkaj się z nimi w RawlTruck.

Kalendarz szkoleń

July2024
|

There are currently no events scheduled.

Stay up to date

Sign up for our newsletter and don't miss:

Information

on our products and services

News

on the offering and latest promotions

Reports

on events, trade shows and industry conferences

© 2024 Koelner Rawlplug IP